אריאל אריאב
מטפל אישי בשיטת NLP

כל אדם יכול לייצר שינוי משמעותי בחיים שלו – גם אתם!

רחוב יוסף קארו 27, תל אביב ariavariel@gmail.com | 052-669-3931

מה זה NLP ולמה כולם מדברים על זה – Neuro Linguistic Programming  – או בעברית – ניתוב לשוני פיזיולוגי. 

זה נשמע בומבסטי, לחלקכם אולי לא מובן ומבהיל אבל תאכלס זה הרבה יותר מפשוט – NLP היא  שיטה טיפולית המציעה ומלמדת טכניקות ומיומנויות (פסיכולוגיות) המאפשרות לכל אחד מאתנו לייצר שינוי בדרך המחשבה שלנו, ברגשות ובהתנהגויות שאנחנו חיים דרכם – שינוי של הרגלים, דפוסי תגובה והתנהגות אוטומטים, אשר הם אלו אשר מעכבים אותנו ועל ידי הזיהוי של אותם דפוסים, התנהגויות – תוך כדי ההכרות איתם אנחנו נלמד לשלוט בהם להשקיט אותם, ולהגיע להשגת תוצאות רצויות ולהצלחות.

בעצם NLP זוהי שיטה השואפת לשינוי ושיפור התקשורת הבין-אישית והתוך-אישית. 

ולמה התכוונו חכמינו: כולנו יכולים להצליח! 

כמו שאמר וולט דיסני: אם אתם חולמים על זה – אתם יכולים להגשים את זה, והוא, הוא הצליח לעשות מיליונים מעכבר…

סדרה של 10 עד 15 מפגשים שבהם המטופל מגדיר מטרה אליה הוא שואף להגיע. 

מטרה שמעוכבת כבר זמן רב ע"י חסמים הנובעים מחרדות ופחדים, כן, אותן חרדות שמלוות אותנו מאז הילדות. פחדים שהסביבה הקרובה החדירה בנו לאורך השנים, דברים שנצרבו בתת המודע שלנו, תפסו בו מקום של קבע ומתעוררים ועולים בכל פעם שאנחנו עומדים בפני אתגר חדש.

במהלך הטיפול ביחד אנחנו מוצאים את הפתרונות, לא תמיד בדרך הקלה, אבל הן נמצאים אצל כל אחד ואחת מאתנו, פתרונות ששימוש בהן מייצר מעין "תכנות" (שינוי) מחדש של התת מודע, שינוי של המחשבות, ההתנהגויות ודפוסי המחשבה שלנו, "תכנות" שמייצר שינוי יכולות, ופותח בפנינו אפשרויות חדשות שנמצאות כאן ועכשיו – אצלנו, אנחנו מכירים אותם, אלו רעשי הרקע שמלווים אותנו כל הזמן כמו: אני לא ממספיק טוב/ה, אני לא אצליח, אין לי מסוגלות, חבל לי לבזבז את הזמן, עדיף שאשאר במקום הזה הנוח והמוכר, למה להתאמץ במילא… וכו'.

אלו רעשים שמכסים ומעכבים את ההתפתחות שלנו, אבל, וכאן האבל הגדול, אנחנו יכולים להשתיק אותם, אנחנו יכולים להם, וכך להתקדם ליעד אותו רצינו להשיג.

אני לא קוסם ואני לא גיבור, הקסם נמצא אצלכם כל אחד ואחת מכן.ם הוא הגיבור.ה, כל שיש עליכם לעשות הוא להרים את שרביט הקסמים ולהפעיל אותו.

אם אתם רוצים לייצר את השינוי הזה, אם אתם מאמינים שמגיע לכם להיות במקום טוב יותר בחיים, אתם מוזמנים לפגישת היכרות איתי בה נוכל ביחד להבין מה נכון ומתאים עבורכם.

עכשיו זה הזמן שלכם להקסים את עצמכם.

לתיאום פגישה: אריאל 0526693931  

שאצור איתך קשר?